Kredyt samochodowy
bez zabezpieczeń

Punkt
Rata już od:

166 zł

(RRSO = 10,42%)

10.000

na 7 lat
Punkt
Rata już od:

415 zł

(RRSO = 10,42%)

25.000

na 7 lat
Punkt
Rata już od:

829 zł

(RRSO = 10,42%)

50.000

na 7 lat

Oblicz ratę kredytu samochodowego

4000
10000
50000
4 msc
24 msc
84 msc
Miesięczna rata już od
-
(RRSO -%)

Jesteś naszym klientem, zaloguj się

translation missing: pl.kredyty.autorankomat.calculator_disclaimer

Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,06%, całkowita kwota kredytu 30000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 42297,80 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 7,99%, całkowity koszt kredytu 12297,80 zł (w tym: prowizja 2997,00 zł, odsetki za cały okres kredytowania w wysokości 9300,80 zł), umowa zawarta na okres 76 miesięcy, 76 miesięcznych rat równych w kwocie 556,55 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 27.03.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu samochodowego.

Dlaczego kredyt samochodowy w Inbank?

Kredyt bez zabezpieczenia – nie wymagamy ustanowienia zabezpieczenia. Brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, brak cesji praw z ubezpieczenia.
Kwota nawet do 100.000 zł – weź więcej niż wartość samochodu, a nadwyżkę przeznacz na dowolny cel, np. ubezpieczenie pojazdu lub zakup opon.
100% online – kredyt weźmiesz całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu

Zobacz jakie to proste:

Planujesz zakup auta, ale nie masz odłożonej gotówki? Zamiast przeglądać oferty wymarzonych samochodów, sprawdzasz warunki kredytów w bankach i u dealerów? Zmień strategię.

Weź kredyt samochodowy w Inbank, a potem, z gotówką w ręku, dokonaj zakupu wymarzonego auta. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

1
Złóż wniosek o kredyt online

Złóż wniosek o kredyt na dowolną kwotę. Poczekaj na przesłanie środków na Twoje konto. Cały proces przebiega w 100% przez internet

2
Wybierz samochód lub inny pojazd

Znajdź swój wymarzony samochód, motocykl lub skuter i dokonaj zakupu.

3
Prześlij dowód zakupu pojazdu

Prześlij do Inbank: kopię faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo kopię umowy sprzedaży pojazdu oraz kopię dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych 5).

Checked
Ciesz się samochodem i niskim oprocentowaniem

Korzystaj z zakupionego samochodu i nie martw się o koszty. Rata Twojego kredytu w Inbank jest naprawdę niska.

Ważne

  1. Inbank uzależnia przyznanie kredytu od wyniku oceny Twojej zdolności kredytowej.
  2. Warunkami wejścia umowy kredytu w życie i wypłaty środków są: a. pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości, b. pozytywna ostateczna decyzja kredytowa, c. podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w bankowości elektronicznej Inbank.
  3. W trakcie ubiegania się o kredyt możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego Twój dochód - akceptowane przez nas dokumenty możesz sprawdzić tutaj.
  4. Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe.
  5. W przypadku niedostarczenia przez Kredytobiorcę do Inbank w terminie 30 dni od daty zawarcia Umowy kredytu a. kopii faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo b. kopii umowy sprzedaży pojazdu oraz kopii dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych prowizja od udzielonego kredytu ulega zwiększeniu o 4 punkty procentowe. W konsekwencji Kredytobiorca będzie zobowiązany do dopłacenia prowizji od udzielonego kredytu w wysokości 4% całkowitej kwoty kredytu, w terminie 14 dni od daty upływu 30 dniowego terminu do dostarczenia dokumentów wskazanych powyżej.
  6. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja knf.