Aktualności


Inbank Odkryciem Roku 2017

Inbank został doceniony przez Kapitułę Konkursu Laur Konsumenta/Klienta. Jest to ogólnopolski projekt konsumencki, który na podstawie głosów użytkowników identyfikuje najpopularniejsze produkty, marki i usługi. W ramach konkursu wręczane są także tytuły „Odkrycia Roku”. Kategoria ta powstała z myślą o nowych i innowacyjnych markach oraz produktach, które mimo krótkiego funkcjonowania na rynku, zdążyły już zyskać zaufanie i przychylność Klientów.

Niezmiernie cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ pokazuje, że wysiłek, jaki włożyliśmy w uruchomienie polskiego oddziału Inbank, znajduje uznanie nie tylko klientów, ale i ekspertów. Chcieliśmy stworzyć nową jakość na polskim rynku bankowym. Innowacyjność wpisana jest w nasze DNA, zawsze staramy się szukać nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą zoptymalizować działalność z korzyścią dla klientów – podkreśla Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Inbank Polska.

W uzasadnieniu tytułu dla Inbank zwrócono uwagę głównie na unikalny charakter firmy na polskim rynku oraz maksymalnie skróconą drogę zakupu produktów dzięki obsłudze całkowicie on-line. Istotnym argumentem, który również zyskał uznanie Kapituły, był model biznesowy i mocne sprofilowanie oferty. Głosujący w ramach konkursu eksperci docenili to, co przyciąga także klientów indywidualnych, a więc specjalistyczny charakter banku (trzy sfery produktowe), a także szybką, komfortową obsługę oraz transakcje online bez udziału pośredników.

inbank innovative company 2017