Aktualności


Kredyt gotówkowy Inbank numerem 1 w trzech rankingach

Kredyt gotówkowy Inbank objął pozycję lidera aż w trzech niezależnych rankingach, przygotowywanych przez media zajmujące się rynkiem finansów i bankowości. Nasz produkt doceniono w zestawieniach portalu Bankier.pl, Totalmoney.pl oraz Ebroker.pl.

Oferta kredytowa Inbank zdeklasowała konkurencyjne banki. Pomimo tego, że każdy z rankingów analizował inne kryteria kredytowe, Inbank zajął pierwsze pozycje w każdej kategorii. To sytuacja rzadko spotykana, aby kredyt gotówkowy znalazł się jednocześnie na pierwszym miejscu w trzech zestawieniach.

Bankier.pl wziął po lupę kredyty udzielane całkowicie online dla klientów zewnętrznych, czyli naszą specjalność. Ofertę kredytu przez internet mają także: Bank Zachodni WBK, Orange Finanse, mBank, PKO Bank Polski, Nest Bank, Bank BGŻ BNP Paribas, Santander Consumer Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, ING Bank Śląski, jednak to właśnie my oferujemy największą kwotę.

Totalmoney.pl z kolei analizował sytuację, w której klient szuka kredytu o wysokości 35 000 zł w bankach, w których nie ma konta, a całość bez dodatkowego ubezpieczenia chce rozłożyć na 36 miesięcy. Umowę chce podpisać online, bez konieczności odwiedzenia placówki. Przy takich założeniach Inbank okazał się bezkonkurencyjny. Oprocentowanie zaproponowanego kredytu wyniosło 8,85%, natomiast prowizja 1,99%.

Ebroker.pl porównywał natomiast kredyty gotówkowe na kwotę 25 000 zł ze spłatą rozłożoną na 2 lata, udzielane osobie z bardzo dobrą historią kredytową. W tym zestawieniu także wygrał Inbank, oferując najniższą wysokość raty, prowizję i nie wymagając ubezpieczenia. Cieszy nas, że mimo niedawnego debiutu na polskim rynku, nasze produkty już zyskują ogromne uznanie ekspertów branży. Jako jedyni oferujemy kredyt w kwocie aż 50 000 złotych całkowicie online, bez potrzeby wizyty w placówce. Wszelkie formalności są ograniczone do minimum, a umowa kredytowa zawierana jest przez internet. To wygodne rozwiązanie z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa – skomentował Maciej Marchewicz, który odpowiada w Inbank za ofertę kredytową.