Blog


Internetowi mają lepiej, czyli zalety usług świadczonych online

Obecnie internet jest już naturalnym środowiskiem funkcjonowania podmiotów z różnych branż i miejscem, gdzie zamawiamy jedzenie, robimy zakupy, czy rezerwujemy zagraniczne wyjazdy. Czynności wykonywane za pośrednictwem internetu zastępują te dokonywane tradycyjnie, które coraz częściej uważamy za niewygodne.

Coraz więcej osób przekonuje się do załatwiania spraw urzędowych za pośrednictwem interentu, czego dowodem jest chociażby rosnąca z roku na rok popularność e-PITów, a także obsługi swoich finansów przez internet - konto mobilne to podstawa, ale coraz częściej korzystamy także z oferty produktów bankowych dostępnych online.

Rozumiejąc potrzeby nowoczesnego klienta, Inbank działa wyłącznie w sieci. Umożliwia korzystanie z produktów bankowych, kredytów i lokat, w 100% przez internet. Dlaczego tak jest korzystniej? Bo internetowi działają wygodniej, szybciej, taniej. W sieci łatwiej też o ofertę dopasowaną do potrzeb klienta, która nie stawia mu dodatkowych wymagań. Sami zobaczcie.

Przez internet jest wygodnie

• Korzystasz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Kanał online całkowicie eliminuje konieczność wizyt w placówkach banku w określonych godzinach ich pracy, z którymi zwykle wiąże się oczekiwanie na obsługę. • Jeśli formalności, to całkowicie online. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług finansowych w Inbank, to umowę kredytową podpiszesz kodem SMS, a dokumenty potwierdzające wysokość dochodu możesz dostarczyć online.

Przez Internet jest tanio

Kanał dystrybucji determinuje ostateczny koszt usługi, a w przypadku obsługi online przekłada się to na korzyść klienta. W sytuacji, gdy bank nie musi utrzymywać sieci stacjonarnych placówek, może obniżyć koszty i tym samym stworzyć bardzo korzystną cenowo ofertę kredytów oraz lokat.

Przez Internet jest szybko

• Szybkie wnioskowanie. Wniosek składasz online, a umowę podpisujesz kodem SMS. Nie musisz odwiedzać placówki banku, ani podpisywać umowy u kuriera.

• Szybka decyzja Minimum formalności i błyskawiczne złożenie wniosku, wpływają także na szybką decyzję kredytową.

• Szybka wypłata środków Pieniądze są na Twoim koncie nawet tego samego dnia.

Przez internet dostaję to czego chcę

Ofertę Inbank możesz dopasować do swoich potrzeb dzięki wysokiej kwocie kredytu i elastycznemu okresowi kredytowania.

• Brak dodatkowych wymagań obsługa klienta online w Inbank oznacza, że dostaje on tylko to, po co „przyszedł”. Nie ma zatem konieczności korzystania z ofert łączonych lub wyboru innych produktów finansowych. W Inbank dostępna jest oferta lokat, kredyty gotówkowe, a także kredyt samochodowy dostępny online bez konieczności ustanawiania zabezpieczenia.

• Tak samo dla wszystkich! Inbank nie stosuje podziału na nowych i dotychczasowych klientów. Bank ma taką samą ofertę kredytową dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy już wcześniej korzystali oni z jego usług, czy też chcą zrobić to po raz pierwszy.

Podsumowując, usługi świadczone online to wygoda dla klienta, która odpowiada jego potrzebom. Może on liczyć na szybką obsługę i korzystną cenowo ofertę.