Kredyt samochodowy
bez zabezpieczeń -
100% online

Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe.

Oblicz ratę kredytu samochodowego

4000
10000
50000
4 msc
24 msc
72 msc
Miesięczna rata już od
-
(RRSO -%)

Zapoznaj się z zakresem ochrony oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU)

Jesteś naszym klientem, zaloguj się

Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,73%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20980,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 29 462,03 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 6,99%, całkowity koszt kredytu 8 482,03 zł (w tym: prowizja 1886,10 zł, odsetki 4146,51 zł, kredytowana składka ubezpieczenia 2449,42 zł), umowa zawarta na okres 52 miesiące, 51 miesięcznych rat równych w kwocie 566,58 zł, ostatnia rata 566,45 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.11.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Informacje dotyczące Umowy ubezpieczenia: Wysokość składki za ubezpieczenie jest uzależniona od okresu trwania Umowy ubezpieczenia, wysokości sumy ubezpieczenia z tytułu śmierci oraz stawki za ubezpieczenie Łączna składka za ubezpieczenie = 0,206% * liczba miesięcy trwania umowy ubezpieczenia * suma ubezpieczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego. Liczba trwania miesięcy ochrony jest równa liczbie rat kredytu, a suma ubezpieczenia z tytułu śmierci jest równa całkowitej kwocie kredytu. Świadczenie miesięczne jest równe wysokości raty kredytu. W celu złożenia wniosku bez ubezpieczenia należy odznaczyć w polu powyżej Ubezpieczenie „Konkretna Ochrona”.

Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,91%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20980,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 27 117,63 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 6,99%, całkowity koszt kredytu 6 137,63 zł (w tym: prowizja 2305,70 zł, odsetki 3831,93 zł), umowa zawarta na okres 52 miesiące, 51 miesięcznych rat równych w kwocie 521,49 zł, ostatnia rata 521,64 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.11.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Informacje dotyczące Umowy ubezpieczenia: Wysokość składki za ubezpieczenie jest uzależniona od okresu trwania Umowy ubezpieczenia, wysokości sumy ubezpieczenia z tytułu śmierci oraz stawki za ubezpieczenie Łączna składka za ubezpieczenie = 0,206% * liczba miesięcy trwania umowy ubezpieczenia * suma ubezpieczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego. Liczba trwania miesięcy ochrony jest równa liczbie rat kredytu, a suma ubezpieczenia z tytułu śmierci jest równa całkowitej kwocie kredytu. Świadczenie miesięczne jest równe wysokości raty kredytu. W celu złożenia wniosku bez ubezpieczenia należy odznaczyć w polu powyżej Ubezpieczenie „Konkretna Ochrona”.

Dlaczego kredyt samochodowy w Inbank?

Kredyt bez zabezpieczenia – nie wymagamy ustanowienia zabezpieczenia. Brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, brak cesji praw z ubezpieczenia.
Kwota nawet do 50.000 zł – weź więcej niż wartość samochodu, a nadwyżkę przeznacz na dowolny cel, np. ubezpieczenie pojazdu lub zakup opon.
100% online – kredyt weźmiesz całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu

Zobacz jakie to proste:

Planujesz zakup auta, ale nie masz odłożonej gotówki? Zamiast przeglądać oferty wymarzonych samochodów, sprawdzasz warunki kredytów w bankach i u dealerów? Zmień strategię.

Weź kredyt samochodowy w Inbank, a potem, z gotówką w ręku, dokonaj zakupu wymarzonego auta. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

1
Złóż wniosek o kredyt online

Złóż wniosek o kredyt na dowolną kwotę. Poczekaj na przesłanie środków na Twoje konto. Cały proces przebiega w 100% przez internet

2
Wybierz samochód lub inny pojazd

Znajdź swój wymarzony samochód, motocykl lub skuter i dokonaj zakupu.

3
Prześlij dowód zakupu pojazdu

Prześlij do Inbank: kopię faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo kopię umowy sprzedaży pojazdu oraz kopię dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych 5).

Checked
Ciesz się samochodem i niskim oprocentowaniem

Korzystaj z zakupionego samochodu i nie martw się o koszty. Rata Twojego kredytu w Inbank jest naprawdę niska.

Ważne

  1. Inbank uzależnia przyznanie kredytu od wyniku oceny Twojej zdolności kredytowej.
  2. Warunkami wejścia umowy kredytu w życie i wypłaty środków są: a. pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości, b. pozytywna ostateczna decyzja kredytowa, c. podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w bankowości elektronicznej Inbank.
  3. W trakcie ubiegania się o kredyt możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego Twój dochód - akceptowane przez nas dokumenty możesz sprawdzić tutaj.
  4. Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe.
  5. W przypadku niedostarczenia przez Kredytobiorcę do Inbank w terminie 30 dni od daty zawarcia Umowy kredytu a. kopii faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo b. kopii umowy sprzedaży pojazdu oraz kopii dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych prowizja od udzielonego kredytu ulega zwiększeniu o 4 punkty procentowe. W konsekwencji Kredytobiorca będzie zobowiązany do dopłacenia prowizji od udzielonego kredytu w wysokości 4% całkowitej kwoty kredytu, w terminie 14 dni od daty upływu 30 dniowego terminu do dostarczenia dokumentów wskazanych powyżej.
  6. Inbank jest agentem ubezpieczeniowym działającym wyłącznie na rzecz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11238167/A, który można sprawdzić na stronie internetowej www.knf.gov.pl
  7. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja knf.