Gotówka na letnie wydatki
z prowizją już od 0% (rrso 14,1%)
tylko dla klientów Inbank

  • kredyt do 50.000 zł całkowicie przez Internet
  • wypłata gotówki nawet już dzisiaj

Jak otrzymać?

1
Aktywacja

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej Inbank poprzez link aktywacyjny otrzymany mailem.

2
Wniosek

Będąc wylogowanym z bankowości internetowej Inbank, wróć na tę stronę i kliknij „Złóż wniosek”, aby wypełnić wniosek.

3
Weryfikacja

Potwierdź numer konta na jaki mamy przelać środki zwrotnym przelewem na 1 zł oraz prześlij dokument potwierdzający dochód (szczegóły otrzymasz mailem).

Checked
Wypłata środków

Złóż wniosek

Ważne informacje

Z propozycji można skorzystać składając wniosek do 31.07.2018 r.

Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,1%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10991,35 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 8,99%, całkowity koszt kredytu 2991,35 zł (w tym: prowizja 799,20 zł, odsetki 2192,15 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 183,19 zł, ostatnia rata 183,14 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Taryfa opłat i prowizji dla kredytów i pożyczek gotówkowych znajduje się tutaj.

Przyznanie oraz kwota kredytu są uzależnione od wyniku oceny zdolności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.