Aktualności


Inbank dołączy do Bancovo.

Bancovo. to platforma agregująca oferty banków i firm pożyczkowych. Zainteresowani klienci będą mogli na niej nie tylko porównać przedstawione tam wiążące oferty kredytowe, ale też załatwić za jej pośrednictwem wszystkie formalności kredytowe i podpisać umowę. Start zaplanowano na przełom stycznia i lutego 2018 roku.

W Inbank zależy nam na wygodzie klientów, dlatego też ułatwiamy im korzystanie z produktów bankowych, maksymalnie upraszczając i ograniczając formalności oraz przedstawiając im jasne i przejrzyste oferty, dopasowane do ich potrzeb. Taka idea przyświeca także Bancovo., co stworzyło idealną przestrzeń do nawiązania współpracy – komentuje Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Inbank Polska. Nasz model biznesowy opieramy wyłącznie na kanale online, dlatego naturalnym jest, że szukamy nowych form dotarcia do klienta. Cieszy nas, że zyskaliśmy zaufanie twórców platformy i jako jeden z pierwszych banków możemy zaistnieć na Bancovo., jednocześnie dokładając swoją cegiełkę do tworzenia tego projektu – dodaje.

Przypominamy, że w Inbank kredyty gotówkowe dostępne są w kwocie od 2 tys. do 50 tys. złotych, a ich spłatę można rozłożyć na okres od 4 do 72 miesięcy. Prowizja wyjściowa ustalana jest indywidualnie i wynosi już od 0%. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z udzieleniem kredytu. Nie ma także opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.