Aktualności


Inbank wprowadza usługi ratalne dla ubezpieczeń komunikacyjnych w Rankomat.pl

Usługa Raty Rankomat to zupełnie nowa opcja, umożliwiająca finansowanie zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych. Dostępna jest niezależnie od oferty wybranego ubezpieczyciela, a klienci mogą skorzystać z rozłożenia na raty kosztu polisy, nawet jeśli wybrany ubezpieczyciel nie daje takiej możliwości.

Usługa jest łatwo dostępna. Klient może załatwić wszystkie formalności podczas jednej rozmowy telefonicznej - bez wychodzenia z domu, wizyty w banku czy oczekiwania na kuriera z umową. Krótki wniosek składany jest wraz z wnioskiem ubezpieczeniowym, a potwierdzeniem jest umowa podpisana za pośrednictwem SMS.

Dzięki usłudze klienci wykupujący polisę zyskują: “ możliwość ratalnej spłaty zakupu polisy (do 12 miesięcy), nawet jeśli ubezpieczyciel nie daje takiej możliwości “ zachowanie benefitów i zniżek w TU, jak przy płatności jednorazowej “ większy komfort wyboru polisy - nie trzeba kierować się kryterium ceny, raty można wkalkulować w miesięczny budżet “ elastyczny produkt - możliwość wcześniejszego zakończenia spłat bez opłat “ atrakcyjny cenowo produkt - niska prowizja płatna miesięcznie